image1 image2 image3 image3 image3
logotype

Ferie z GCK i bibliotekami

Wielkimi krokami zbliżają się ferie zimowe, które w województwie warmińsko - mazurskim przypadają na okres od 26 stycznia do 8 lutego 2015 r. Zachęcamy do spędzenia ich z Gminnym Centrum Kultury i bibliotekami z terenu naszej gminy.

Gminne Centrum Kultury w Mszanowie zaprasza dzieci i młodzież w wieku 7-13 lat z terenu gminy Nowe Miasto Lubawskie na bezpłatne zajęcia organizowane w czasie ferii zimowych. Zajęcia odbywać się będą w dni powszednie przez cały okres ferii w godz. od 10.00 do 14.00  w Gminnym Centrum Kultury przy ul. Podleśnej 1 w Mszanowie. Zapisy trwają do 23.01.2015 r. w GCK lub pod nr. tel. 56-47-263-30. Ilość miejsc ograniczona. Na uczestników czeka wiele atrakcji, w tym m. in. zajęcia na świeżym powietrzu, zajęcia plastyczne, gry i zabawy sportowe, kalambury, zabawy integracyjne, karaoke, aerobik i wiele innych.

 

Spotkania skierowane do dzieci i młodzieży odbywać się będą również w bibliotekach zlokalizowanych na terenie gminy. Wszystkie zajęcia, a także wejścia na spektakle są bezpłatne. Szczegółowy plan zajęć:

Zapraszamy do udziału!

Mikołajki w Jamielniku

mikołajki 2014 zajecza chatka web

Zabawą wspieramy Dom Dziecka

 andrzejki dom dziecka

Akcja PEKAES Pomaga

Logo PEKAES Pomaga-03Biblioteki Publiczne w Gwiździnach i Jamielniku zostały zgłoszone przez mieszkańców wsi do konkursu „CSR – dziesięć na dziesięć” w ramach akcji PEKAES Pomaga! - organizowanej przez PEKAES, Kulczyk Foundation i zaczytani.org. Zwycięzcy otrzymają 10 tys. na wyremontowanie pomieszczeń bibliotecznych. Głosować można od 15 października do 5 listopada. Codziennie można oddać jeden głos (głosowanie jest bezpłatne, wystarczy posiadać adres e-mail). Dziesięć bibliotek z największą liczbą głosów zostanie wyremontowanych przez operatora logistycznego PEKAES, we współpracy z Kulczyk Foundation i Zaczytani.org. Głosy na wybraną bibliotekę można oddać pod adresem:

Biblioteka w Gwiździnach: http://www.pekaespomaga.pl/library/details/id/190

Biblioteka w Jamielniku: http://www.pekaespomaga.pl/library/details/id/54

Głosujcie !!! Każdy głos się liczy !!!

Kowbojski Hubertus 'W SAMO POŁUDNIE'

 hubertus 11-10-2014 web
2015  GCK Mszanowo